<

Výučba spevu

Mojou vášňou je pomáhať druhým otvoriť ich hlas, tak aby bol prirodzene zvučný a krásny a vďaka tomu sa pri spievaní cítili sebaisto a naplno sa prejavili!

Učila som sa aj u hlasovej koučky Madonny

Neustále sa rozvíjam v speve, práci s hlasom a interpretačnom umení, a to pod vedením tých najlepších hlasových koučov ako je napr. legendárna Joan Lader – hlasová koučka hviezd Broadwaya a tiež MadonnyDianny ReevesStinga a pod. Za svojími koučami cestujem do New Yorku, Londýna a Prahy. Ukončením hudobno-dramatického štúdia na Konzervatóriu v Bratislave sa moje vzdelávanie ani zďaleka neskončilo.

Hlasovému koučingu sa venujem viac ako 18 rokov. Vediem hlasové kurzy, workshopy, hodiny spevu, vytvorila som úspešný online video kurz Otvor svoj hlas a v roku 2015 som založila svoj spevácky Zbor Anky Repkovej – Spievanie nás baví, v ktorom mám 40 členov. Od r. 2016 pozývam na Slovensko zahraničných umelcov a organizujem s nimi spevácke workshopy a veľké spoločné koncerty.

Počas svojej kariéry som spolupracovala so svetovými umelcami, ako sú napr. americká hviezda Broadwaya Moya Angela, britský spevák a vokalista svetových hviezd Daniel Thomas, taliansky spevák Drupi, ale aj s český slávik Dalibor Janda. Účinkovala som v muzikáloch Rocky Horror Show, Rebelové a Vlasy.  Mám za sebou stovky koncertov nielen na Slovensku a v Čechách, ale aj v Londýne, Bologni a Nemecku. Spievala som tiež v TV Show Lets Dance a Bailando na TV Markíza.

V neposlednom rade som tiež skladateľkou a textárkou. Na konte mám viaceré CD. Posledným je album Som pravdivá.

Koho učím

Ako a kde prebieha výučba

Čo sa naučíš

Úspechy študentov

Referencie študentiek a študentov

Eja Dekánková – ekonómka, praktik TČM a amatérska speváčka (49)

„Na hodiny spevu som k Anke začala chodiť kvôli zlepšeniu techniky, keďže amatérsky spievam v mexickom mariachi zoskupení El Caminante. Každá hodina mi nesmierne pomáha nájsť správne umiestnenie tónov, uľahčiť si spev, zväčšiť rozsah, v čo som teda naozaj nedúfala. Myslela som si, že už môžem len zlepšovať techniku v rámci mojich možností a daností.

Keďže sme sa dostali do situácie, keď máme kvôli bezpečnosti a zdraviu obmedzené osobné kontakty, tak sme hľadali spôsob, ako s hodinami neprestať. Žiaci v školách nabehli na online vyučovanie, a tak sme si aj my povedali, prečo to nevyskúšať. Dohodli sme sa na online hodine cez WhatsApp. Použili sme aj kameru, aby sme sa navzájom videli a Anka mohla aj korigovať kontrolovať, či pracujem správne s bránicou a aj môj celkový prejav. Prvú časť hodiny som mala cez WhatsApp, ale keďže som používala mobilné dáta, tak sme potom prešli na hovor cez Messenger na počítači s použitím počítačových repráčikov. Bolo to super. Veľmi dobre sa mi spievalo a cvičilo. Dokonca som mala pocit, že sa tak nejak viac počujem a viem korigovať. Určite budem v týchto hodinách pokračovať a veľmi ich odporúčam.“

Vladimír Pollák – dcéra Zuzka (13)

Dcéra chodí k Anke zatiaľ len asi mesiac (štyri hodiny) a je vidieť (počuť) výrazný progres v technike aj výraze spievania. Super prístup a zrozumiteľné vysvetlenie problematiky!!! Môžem len odporúčať!!!“


Maroš Boďa – študent (24)

Chodiť na spev k Anke bola skvelá voľba. Už na hlasovom kurze, ktorý som tiež absolvoval som spozoroval jej pedagogické vlohy a maximálnu energiu, ktorú vkladá do všetkého. V spojení s jej vlastnými neuveriteľnými hlasovými schopnosťami, je to najlepšia kombinácia pre ambicióznych, ale aj rekreačných spevákov.“


Ivana Jelínková – bývalá študentka (20)

„K Anke chodím už piaty rok. Na jej učení mi vyhovuje najmä individuálny prístup. A taktiež voľnosť výberu pri pesničkách, na ktorých pracujeme. Okrem spevu som sa tiež mohla zlepšiť vo veciach ako je vystupovanie, prejav na pódiu a práca s mikrofónom. Rady som dostala od profesionálky, ktorá sa v speve a vystupovaní nie len vyzná, ale taktiež s tým pracuje, a tak dáva naozaj užitočné rady.“ Pozri si tiež jej cover Take Me To Church.


Dáša Bulíková – bývalá študentka (18)

„K Anke chodím na spev približne od dvanástich rokov. Spoznala som ju cez môjho učiteľa hudobnej v škole, ktorý ju poznal z účinkovania v divadle a veľmi ju pochvaloval. Tak som to teda išla vyskúšať a veľmi mi to vyhovovalo kvôli tomu, že Anka vyučuje moderný spev a nie je to u nej ako na stereotypnej ZUŠke. Na Ankinom spôsobe vyučby sa mi páči voľný výber piesní a priateľský prístup, čiže nemám vôbec žiaden stres z tých hodín a chodievam sa tam priučiť a precvičiť správnu techniku a zároveň zrelaxovať. Je to pre mňa relax, lebo vždy zabudnem na moje problémy okolo školy, vzťahov… vlastne hocičoho. Páči sa mi aj to, že nás Anka nosieva na súťaže a dáva nám možnosť vystupovať s ňou a jej kapelou. Mne osobne to veľmi vyhovuje lebo si myslím, že by každý spevák mal mať skúsenosti s vystupovaním a Anka nám na to dáva nemálo možností. Myslím si, že Ankine hodiny spevu sú vhodné pre široké spektrum spevákov, či chcú mať zo spevu kariéru, alebo si len z radosti zaspievať, takže určite odporúčam.“ Pozri si tiež jej cover Imagine.

Ako sa prihlásiš

Stačí, keď sa zaregistruješ do formulára nižšie a dám ti vedieť, keď budem mať voľné hodiny.

Registruj sa tu

Tvoje údaje sú u mňa v bezpečí! Pracujem s nimi podľa Ochrany osobných údajov.

Registruj sa na svoju 1. bezplatnú skúšku zboru!

Zdokonalíš sa v speve, rozvinieš svoj sluch, zlepšíš si intonáciu a zažiješ veľa radosti. Zbor Anky Repkovej Spievanie nás baví Uložiť

Zavrieť