<

ZBOR ANKY REPKOVEJ – SPIEVANIE NÁS BAVÍ

Zbor Anky Repkovej – Spievanie nás baví je zmiešaný spevácky zbor pre dospelých. Jeho členom sa môže stať každý, kto rád spieva, a to bez konkurzu. Spievame slovenské ľudové, gospelové a moderné piesne v angličtine, ako aj Ankinu vlastnú tvorbu.

Skupinu vediem ja a hudobne sprevádzajú klaviristi Viliam Vitéz, Tomáš Rojček a iní.

Zbor Anky Repkovej – Spievanie nás baví je pre teba určené, ak:

Ako prebiehajú skúšky zboru:

Čo spievame

Najčastejšie otázky:

Termín a miesto konania:

Spievanie nás baví v Medickej záhrade

Príď si v auguste zaspievať do Medickej záhrady slovenské ľudové piesne!

Referencie:

Jozef Neoral – jazykový korektor, neokorekt@gmail.com

“Od detstva som postupne prešiel viacerými zbormi, spoznal rôzne dirigentské prístupy, repertoáre i kolektívy. Tento zbor je pre mňa vo viacerých smeroch progresívnym. Spoznávam gospel ako populárny žáner, hlasové rozcvičky nie sú len praktické a veľmi účinné, ale aj zábavné a psychicky uvoľňujúce. Piesne sa učíme podľa sluchu, spievanie spájame s rytmickými pohybmi (tlieskaním, lúskaním…). Oplatí sa prísť a vyskúšať! Členom tohto zboru som úprimne rád a mám v ňom okrem vedomia spoluúčasti na dobrej veci aj opodstatnený pocit osobného rastu – speváckeho i ľudského.” prečítaj si viac v článku

Elena Šabíková – právnička (advokátka), sabikova@eslegal.sk

“Zbor mi dáva eufóriu, naplnenie, očistu duše. Krásne je pritom, že sme mnohí a rôzni  a pritom tak podobní… Úžasná tvorivá atmosféra, ľudia, noví priatelia, vrátane Anky, korepetítora Vila a všetkých zainteresovaných!”


Amália Rigaňová – masážna terapeutka

“Svoju prácu milujem, ale spievanie je moja vášeň. Do Zboru Anky Repkovej chodím veľmi rada a som vďačná za každú chvíľu, ktorú tam strávim. Ako nesmelé žieňa som sa na hodinách gospelového spievania naučila nabrať odvahu a taktiež sa mi darí otvárať svoj hlas viac a viac. Sme tam skupina skvelých ľudí, vždy sa na seba tešíme a Anka je úžasna učiteľka a speváčka. Je veľmi milá a trpezlivá. Robí to s nami s nákazlivým nadšením a my jej to patrične vraciame. Krásna energia, ktorá nám dáva zdravie, šťastie a lásku.”


Alexandra Tinková – tlmočníčka, prekladateľka a spisovateľka
“Milujem spievať sólovo a cítim sa byť sólistkou. Ale – možno aj práve preto – som nesmierne vďačná, že som objavila čaro zborového spievania, ktoré prináša v hudbe zasa úplne inú, novú, radostnú energiu! Najviac ma fascinuje, že sme sa v našom zbore stretli akoby “zo všetkých kútov sveta” – finančník, advokátka, boxer, masérka, spisovateľka, opatrovateľka na psychiatrii…. ale počas našej hodiny a pol spievania sa úplne spojíme, všetky tieto rozdiely sa strácajú a všetci sa okamžite dokážeme naladiť na rovnakú strunu – radosť z hudby!!!! Presviedčam sa o tom vždy znova a znova, keď sa pozerám na naše tváre a cítim sa na skúškach vždy rovnako skvele: každú dušičku na svete to tiahne k radosti, k zažívaniu radosti, k oslobodzovaniu a k uvoľňovaniu svojej duše, svojich emócií, k seba vyjadreniu… Preto hudba, preto zborový spev: pretože to je (pre mňa) najkrajší a najsilnejší a najfarebnejší a najdojímavejší spôsob seba vyjadrenia, radovania sa, obnažovania emócií…. A prečo práve NÁŠ zbor? pretože napriek tomu, že chceme byť samozrejme a prirodzene stále lepší a profesionálnejší, stále nezabúdame na to, že to má byť v prvom rade o radosti!!!!!! Lebo – SPIEVANIE NÁS BAVÍ!!!!!”

Tamara Timarová – stylistka
“Spievanie ma naozaj baví, som veľmi rada, že môžem byť súčasťou práve tohto zboru. Anička je veľmi profesionálna pedagogička s úžasnou energiou, ktorá na skúškach dokáže vytvoriť skvelú atmosféru. Za veľmi krátky čas s nami dokázala zázraky a možno aj preto sme výborný kolektív a na každú skúšku sa veľmi tešíme. Spievanie je pre mňa radosť a teraz ma baví ešte viac!”

Cena:

snb-adČlenstvo za apríl – jún 2018
35 €


Daj vedieť o zbore aj svojim kamarátom

Zbor Anky Repkovej – Spievanie nás baví má svoju fan stránku na Facebooku a svoj kanál na SoundCloud. Texty piesní zboru si môžeš stiahnuť z našej Facebook skupiny.

Zbor Anky Repkovej – Spievanie nás baví podporuje
Bratislava - Staré mesto

Bezpečné platby zabezpečuje
24pay

Gospelový workshop s britským lektorom Danielom Thomasom!

Príď sa učiť od Daniela, ktorý má gospel v krvi a zaspievaj si aj na koncerte na Hlavnom námestí! Daniel Thomas

Zavrieť