<

MÔJ BLOG

6.12.2019 – Vypočuj si reláciu Vlada Franca Túto hudbu mám rád

Vlado Franc a Anka RepkovaTento víkend ma môžeš počuť v relácii Vlada Franca Túto hudbu mám rád.

7.12. na Rádiu Slovensko o 13:00,  8.12. na Rádiu Regina o 10:00 a ešte v stredu 11.12. o 21:00 na Rádiu Regina.

Dopočutia!

19.7.2019 – Koncert Anky Repkovej s hviezdou Broadwaya Moyou Angelou

Anka Repková s hviezdou Broadwaya Moyou Angelou

Srdečne ťa pozývam na môj koncert s hviezdou Broadwaya Moyou Angelou! Uskutoční sa v nedeľu 11.8. o 19:00 na Hlavnom námestí v Bratislave. Ide o ich náš spoločný koncert a Moyino prvé vystúpenie na Slovensku. Na koncerte vystúpime v sprievode kapely a predstavíme sa na ňom tiež ako dirigentky zborov. Ja vystúpim so svojím zborom Zbor Anky Repkovej – Spievanie nás baví a Moya Angela s 50-členným zborom, ktorý vznikne pod jej vedením počas 2-dňového speváckeho workshopu. Vstup na koncert je voľný.

13.3.2019 – Rozhovor na Rádiu Beta

Anka Repková na Rádiu BetaV telefonickom rozhovore s moderátorom Milanom Terchom som predstavila svoj album Som pravdivá a videoklip k piesni Hlas.

Viac nájdeš v sekcii Press.

17.2.2019 – Nový videoklip k piesni HLAS!

Dovoľuješ si nasledovať svoj vnútorný hlas a kráčať za svojimi snami a túžbami? Nastal čas otvoriť sa, oslobodiť a naplno rozkvitnúť! K tomu nám pomáha pravdivosť voči sebe samým a kreativita! Svoj život máme vo svojich rukách, pretože máme možnosť voľby. Je na nás, či si vyberieme život v strachu, sebaľútosti, vine… alebo sa rozhodneme pre život v láske, radosti a slobode.

Môj vnútorný hlas ku mne prehovoril práve prostredníctvom tejto piesne. Dlhší čas som si nedovoľovala ani ho počuť, nie to ešte vypočuť! Brzdil ma strach zo zlyhania a vlastné limitácie. Od vytvorenia tejto piesne v roku 2014 som si však prešla krásnu transformačnú cestu, počas ktorej som sa postupne stále viac spoznávala a oslobodzovala. Pomohla mi tvorba a moje piesne sa stali mojimi učiteľkami. Verím, že aj pre teba budú sprievodkyňami na tvojej ceste transformácie!

Otvoriť staršie články

Zavrieť