<

MÔJ BLOG

6.12.2019 – Vypočuj si reláciu Vlada Franca Túto hudbu mám rád

Vlado Franc a Anka RepkovaTento víkend ma môžeš počuť v relácii Vlada Franca Túto hudbu mám rád.

7.12. na Rádiu Slovensko o 13:00,  8.12. na Rádiu Regina o 10:00 a ešte v stredu 11.12. o 21:00 na Rádiu Regina.

Dopočutia!

19.7.2019 – Koncert Anky Repkovej s hviezdou Broadwaya Moyou Angelou

Anka Repková s hviezdou Broadwaya Moyou Angelou

Srdečne ťa pozývam na môj koncert s hviezdou Broadwaya Moyou Angelou! Uskutoční sa v nedeľu 11.8. o 19:00 na Hlavnom námestí v Bratislave. Ide o ich náš spoločný koncert a Moyino prvé vystúpenie na Slovensku. Na koncerte vystúpime v sprievode kapely a predstavíme sa na ňom tiež ako dirigentky zborov. Ja vystúpim so svojím zborom Zbor Anky Repkovej – Spievanie nás baví a Moya Angela s 50-členným zborom, ktorý vznikne pod jej vedením počas 2-dňového speváckeho workshopu. Vstup na koncert je voľný.

13.3.2019 – Rozhovor na Rádiu Beta

Anka Repková na Rádiu BetaV telefonickom rozhovore s moderátorom Milanom Terchom som predstavila svoj album Som pravdivá a videoklip k piesni Hlas.

Viac nájdeš v sekcii Press.

17.2.2019 – Nový videoklip k piesni HLAS!

Dovoľuješ si nasledovať svoj vnútorný hlas a kráčať za svojimi snami a túžbami? Nastal čas otvoriť sa, oslobodiť a naplno rozkvitnúť! K tomu nám pomáha pravdivosť voči sebe samým a kreativita! Svoj život máme vo svojich rukách, pretože máme možnosť voľby. Je na nás, či si vyberieme život v strachu, sebaľútosti, vine… alebo sa rozhodneme pre život v láske, radosti a slobode.

Môj vnútorný hlas ku mne prehovoril práve prostredníctvom tejto piesne. Dlhší čas som si nedovoľovala ani ho počuť, nie to ešte vypočuť! Brzdil ma strach zo zlyhania a vlastné limitácie. Od vytvorenia tejto piesne v roku 2014 som si však prešla krásnu transformačnú cestu, počas ktorej som sa postupne stále viac spoznávala a oslobodzovala. Pomohla mi tvorba a moje piesne sa stali mojimi učiteľkami. Verím, že aj pre teba budú sprievodkyňami na tvojej ceste transformácie!

26.11.2018

Album Anky Repkovej Som pravdiváMôj album SOM PRAVDIVÁ oslavuje svoje 1. výročie!

Pri tejto príležitosti ho môžeš kúpiť pre seba alebo ako vianočný darček za špeciálnu cenu už od 9 €. Cena platí len do nedele 9.12.2018!

Prejdi na podstránku hudba a urob radosť sebe a priateľom.

11.8.2018

Veľký gospelový koncert s Ankou Repkovou a Danielom ThomasomPo minuloročnom úspechu som do Bratislavy opäť pozvala fenomenálneho speváka Daniela Thomasa, ktorý spieval s hviezdami ako Mariah Carey, Sting, Elton John, Hozier, Cher a ďalšími. Aj tento rok na tomto koncerte zaspieva ako sólovo, tak aj s 50-členným zborom, ktorý vznikne pod Danielovým vedením z účastníkov 2-dňového gospelového workshopu. Samozrejme, zaspievam aj ja a to sólovo a tiež s mojim zborom Zbor Anky Repkovej – Spievanie nás baví. Sprevádzať nás bude kapela v zložení Martin Gábor (basgitara), Tony Marko (klávesy) a Andrej Novotný (bicie).

 

9.7.2018

Daniel Thomas na gospelovom workshope v novembri 2017V auguste opäť organizujem 2-dňový gospelový workshop s fantastickým Danielom Thomasom z Londýna! Jeden z účastníkov minuloročného workshopu – Jozef Neoral – napísal pekný článok o jeho pohľade na Daniela a celý workshop pod jeho vedením. Prečítaj si ho: Moje 2 dni so strhujúcim Danielom Thomasom.

19.3.2018

Koncim so strachom a zijem pravdivoPo úspešnom uvedení umelecko-inšpiratívneho večera Končím so strachom a žijem pravdivo, ktorý sme prvýkrát s mojou kamarátkou – spisovateľkou a koučkou Katarínou Zacharovou predstavili 15.3. v Trenčianskych Tepliciach, ideme do ďalších miest. 15.4.2018 sa na teba tešíme v Košiciach a 16.4.2018 v Banskej Bystrici! Pre viac informácií a vstupenky, prosím, klikni na umelecko-inšpiratívny večer.

1.3.2018

Končím so strachom a žijem pravdivo s Katarínou Zacharovou a Ankou RepkovouS mojou kamarátkou spisovateľkou Katarínou Zacharovou sme pripravili umelecko-inšpiratívny večer Končím so strachom a žijem pravdivo. Prvýkrát ho predstavíme v Trenčianskych Tepliciach a neskôr aj v ďalších mestách.  Príďte sa inšpirovať a prebudiť svoju skrytú silu, odvahu, pravdivosť a vnútornú slobodu, aby ste ľahšie prekonali strachy, neistotu a bloky, ktoré vám bránia žiť naplno. Klikni sem pre viac info o umelecko-inšpiratívnom večere.

30.1.2018

album-roka-2017Môj nový album Som pravdivá sa v ankete o Album roka 2017 umiestnil na 5. mieste! V ankete bolo celkom 45 albumov a podarilo sa mi vďaka tvojej podpore predbehnúť aj známe mená ako napr. Dara Rolins, Mária Čírová, Celeste Buckhingman, Hex, Desmod, Kristína a i. Ďakujem!

30.12.2017

album-roka-2017Hlasuj za môj nový album Som pravdivá v ankete o album roka 2017. Vopred ďakujem! Hlasovať teraz.

6.12.2017

Nový album Anky Repkovej Som pravdiváNový album Som pravdivá už je v predaji na mojej stránke v sekcii hudba!

Okrem piesní obsahuje album aj riadenú meditáciu Uzdravenie s originál hudbou! Do 18.12.2017 máš poštovné zdarma a ešte odo mňa dostaneš aj malý darček!

Kupuj teraz! ;-)

22.11.2017


Veľký gospelový koncert s Ankou Repkovou a Danielom Thomasom
Zmena miesta gospelového koncertu!

Kvôli vysokému záujmu sa v nedeľu 26.11.2017 presúva Veľký gospelový koncert na iné miesto. Koncert sa uskutoční v Teatro Wüstenrot (Dom odborov – ISTROPOLIS, Trnavské mýto 1, Bratislava).

Okrem väčšej kapacity, tento priestor takisto ponúka lepšie zvukové možnosti, takže sa máš na čo tešiť!

9.11.2017

Veľký gospelový koncert s Ankou Repkovou a Danielom ThomasomSrdečne ťa pozývam na Veľký gospelový koncert, na ktorom pokrstím aj svoj nový album Som pravdivá!

Na koncerte okrem mňa zaspieva aj fenomenálny Daniel Thomas, ktorý spieval s hviezdami ako Mariah Carey, Sting, Elton John, Hozier, Cher a ďalšími. Ďalej vystúpi 55 členný zbor, ktorý vznikne pod Danielovým vedením z účastníkov 2-dňového gospelového workshopu a tiež môj zbor Spievanie nás baví. Večer bude moderovať Katarína Brychtová. Vstupenky na koncert si zakúp na stránke predpredaj.sk

8.11.2017

Anka Repková Nový album Som pravdiváNový album Som pravdivá vyjde už 26.11. a kúpiť si ho budeš môcť na Veľkom gospelovom koncerte v Teatro Wüstenrot!

31.7.2017

Anka Repková s Mirom Čiefom v Rádiu VivaV sekcii Press pribudli nové články a rozhovory. Príjemné čítanie, počúvanie a pozeranie ti prajem!

16.6.2017

Anka Repková VýzvaDo mojej sekcie Press som pridala moje nové mediálne výstupy. Prečítaj si nové články a vypočuj rozhovory.

4.6.2017

Viva MetropolPočúvaj Rádio Viva metropol v utorok 6.6. o 16:15. V živom rozhovore predstavím môj nový singel Výzva!

3.6.2017

Anka Repková súčasťou charitatívnej akcie MisiaV stredu 7.6. sa opäť aktívne zapojím do charitatívnej akcie Misia – osobnosti kuriérmi.

Už teraz si môžete objednať mňa alebo ktorúkoľvek osobnosť zo zoznamu a osobne vám do firmy alebo domov doručíme certifikát. Jeho zakúpením finančne podporíte konkrétne deti. Vopred ďakujeme!

17.5.2017

PREDSTAVUJEM VÁM NOVÝ SINGEL VÝZVA! Onedlho bude k dispozícii aj na iTunes, GooglePlay, Spotify, Deezer, Shazam a iných online platformách. Dovtedy si môžete vypočuť na Youtube.

Za spoluprácu ďakujem Jurajovi Holodovi, ktorý sa postaral o aranžmány piesne a nahral aj gitaru, vokály, klávesy, vokály a naprogramoval perkusie. Na nahrávke sa ďalej podieľali: Michal Fedor (programming bicie a perkusie), Martin Gábor (basgitara), Juraj Lehuta a Rastislav Dubovský (mix a master), nahrávala som v štúdiu Rasťa Dubovského. Fotografiu mi nafotil Martin Vrabko, za vizáž ďakujem Ľubici Krajňákovej, za styling Tamare Timarovej, za šaty na mieru Monike Kočiškovej zo Salónu Bizarre,  za grafiku Gabriele Mohrovej, kreatívnu pomoc Kataríne Zacharovej a za preklad textu piesne do angličtiny mojej bývalej študentke Ivane Jelínkovej.

30.4.2017

Anka Repkova zaspievala s Drupim SetkaniV sekcii Press mám niekoľko nových článkov – mediálnych výstupov.

Medzi najnovšie patrí napr. rozhovor pre portál ezeny.eu, kde som porozprávala o práci s hlasom: Práca s hlasom je investícia, ktorá sa oplatí alebo aj článok o mojom spievaní s legendárnym talianskym spevákom Drupim, ktorý vyšiel v časopise Exkluziv: Drupimu už Zagorová nestačí!

23.2.2017

Moji milí, dostalo sa mi krásnej pocty. Zastúpila som fantastickú speváčku Hanku Zagorovú v piesní Setkání a zaspievala som si s legendárnym talianskym spevákom Drupim! Celé to bolo veľkým prekvapením pre hostí XX. plesu primátora Vysokých Tatier. Pozrite si videjko a prečítajte si článok o tom, ako to celé vzniklo v sekcii Press.

24.12.2016

Pripravila som pre teba jeden špeciálny darček KARAOKE VERZIU PIESNE SVETLO. Verím, že ťa poteší! :-) Pokiaľ ešte nemáš pieseň aj s mojim spevom vo svojom počítači či mobile, stiahni si ju zdarma na mojej stránke.

A ešte jeden darček! Zdieľaj na mojej FB stránke video, ako spievaš Svetlo a ja ti pošlem moje EP Vyznanie!

Tak šťastné, veselé a spevavé Vianoce !
Anka :-)

20.12.2016

Spolu s mojim zborom Spievanie nás baví a klaviristom Viliamom Vitézom sme prekvapili návštevníkov Staromestských vianočných trhov v Bratislave. Pozri sa ako. :-)

22.8.2016

Veľký gospelový koncert so speváčkou Ankou Repkovou

Pripravujem pre vás veľký gospelový koncert v nádhernom prostredí Klarisiek, na ktorom vystúpim v sprievode, gitaristu, klaviristu, violončelistu a zboru! Ďalej vystúpia účastníci 2-dňového workshopu pod vedením britskej lektorky gospelu Andrey Encinas a Zbor Anky Repkovej – Spievanie nás baví.

Lístky zakúpiš na predpredaj.sk

20.7.2016

Dobrodružstvo v New Yorku – FragmentyAhojte, posielam vám moje posledné video z New Yorku. Sú to také fragmenty z toho, čo som nazbierala počas môjho celého výletu do mesta, čo nikdy nespí. :-) Už som naspäť na Slovensku. ;-)
#dobrodruzstvovnewyorku #newyork #manhattan #sochaslobody #coneyisland #subway #statueofliberty #slovenskavlajka

Posted by Anka Repková on 19. júl 2016

16.7.2016

Dobrodružstvo v New Yorku – Eleonor EnglandNič nie je náhoda. :-)
There are no coincidences. :-)
#dobrodruzstvovnewyorku #newyork #summertime #nicniejenahoda #ankarepkova

Posted by Anka Repková on 15. júl 2016

13.7.2016

Dobrodružstvo v New Yorku – Joan LaderTak toto je môj najemotívnejší a najsilnejší zážitok z New Yorku!
So this is my most emotional and the strongest experience from New York!
#newyork #joanlader #Madonnasvocalcoach #singinglesson #Madonninahlasovákoučka #hodinaspevu #úžasnýzážitok #ankarepkova #dobrodruzstvovnewyorku

Posted by Anka Repková on 12. júl 2016

12.7.2016

Dobrodružstvo v New Yorku – Hudobniny Sam AshMoje dobrodružstvo v New Yorku pokračuje a stále ho pre vás zaznamenávam. ;-) Pozrite si môj ďalší vlog.
My adventure in New York continues and I still make my vlog for you. ;-) Watch!
#newyork #samashmusicstore #empirestatebuilding #hudobninyvnewyorku #fodera #fun #zábava #dobrodruzstvovnewyorku #ankarepkova

Posted by Anka Repková on 12. júl 2016

11.7.2016

Dobrodružstvo v New Yorku – Hodina spevuV mojom ďalšom vlogu sa s vami delím o ďalší skvelý zážitok – hodinu spevu s medzinárodne renomovaným pedagógom spevu, ktorý učil mnohých muzikálových hercov v Austrálii, Londýne a New Yorku! Bola to skvelá skúsenosť a dozvedela som sa zaujímavé veci! Opäť niečo, čo môžem odovzdať mojim študentom spevu. #JeremyPowell #vlog #greatsinginglesson #hodinaspevuvnewyorku #dobroduzstvovnewyorku #ankarepkova

Posted by Anka Repková on 11. júl 2016

10.7.2016

Dobrodružstvo v New Yorku – Návšteva Sadowsky guitarMám pre vás ďalšie video z New Yorku. :-) Tento krát sa mi podarilo zachytiť atmosféru výrobne geniálnych gitár značky Sadowsky! Aj som si tam zaspievala jednu z mojich nových piesní “Som pravdivá”. Pozerajte ;-) #sadowskyguitars #rogersadowsky #zozákulisiavýroby #sompravdivá #radosťznečakaného #vlog #ankarepkova #dobrodruzstvovnewyorku

Posted by Anka Repková on 10. júl 2016

6.7.2016

Dobrodružstvo v New Yorku – Central parkNakrútila som pre vás ďalšie video z New Yorku. Tento krát sa so mnou môžete pozrieť do Central parku, kde uvidíte aj nečakané. Oplatí sa pozrieť do konca. ;-) Enjoy it!
#centralpark #newyork #imagine #strawberryfields #dobrodruzstvovnewyorku #vlog #divokapriroda #dobrodruzstvovnewyorku #ankarepkova

Posted by Anka Repková on 6. júl 2016

5.7.2016

Dobrodružstvo v New Yorku – Deň nezávislostiAhojte, pozdravujem vás z New Yorku, kde som sa vybrala za inšpiráciou, novými poznatkami a zážitkami. :-) Keď som bola v Londýne, nakrúcala som pre vás videá Dobrodružstvo v Londýne (predtým som ich dávala na môj youtube kanál). Rozhodla som sa, že v tom budem pokračovať aj tu a postupne pre vás nahrám videá Dobrodružstvo v New Yorku. :-) Toto je moje prvé video pre vás. Pozerajte a lajkujte. ;-)
#JS4TH #dennezavislosti #jerseycity #manhatan #dobroduzstvovnewyorku #libertystatepark #ankarepkova

Posted by Anka Repková on 4. júl 2016

28.4.2016

Nový videoklip k piesni Vyznanie!

Milí moji, predstavujem vám svoj nový videoklip k piesni Vyznanie!
Hĺbku slov “Láska vie len liečiť to, čo poraní, čo sama poraní. Nájde miesto stále v nás boľavé…” som pochopila až nedávno. Veru. Na pochopenie určitých vecí potrebujeme viac času, tú správnu chvíľu. Potrebujeme byť pripravení na to zachytiť odpoveď a porozumieť jej. Spýtaj sa a odpoveď príde. Budeš ju počuť v piesni, v rozhovore, prečítaš si ju v novinách, uvidíš ju vyrezanú v stene, príde za tebou vo sne… Stále viac zisťujem, že mne tieto odpovede prinášajú moje piesne. Každá pieseň ma niečomu učí. Je to úžasné! Veľmi si prajem, aby aj vám pomohli na ceste k sebapoznaniu, k nájdeniu odpovedí, inšpirovali vás. Ďakujem piesňam, že si ma vybrali za svoj nástroj, že ich môžem zhmotňovať a podať vám ich posolstvo! Je to nádherná služba!
S láskou Anka :-)

18.2.2016

Idem za tebou do tvojho mesta s RealWoman RoadShow!

Anka Repková na RealWoman RoadShowOd 22.2. do 23.3. postupne navštívim viaceré mestá na Slovensku a v Čechách. Budem veľmi rada, ak sa tam osobne stretneme a zoznámime.  Témov podujatia je: AKO ŠIKOVNE POUŽÍVAŤ SVOJ TALENT A VÁŠEŇ, ABY STE ŽILI SPOKOJNÝ A ÚSPEŠNÝ ŽIVOT. Všetky ďalšie informácie nájdeš na stránke organizácie RealWoman.

9.2.2016

Zbor, v ktorom som omladol!

Jozef Neoral - člen Zboru Anky Repkovej - Spievanie nás bavíV lete som v Medickej záhrade zorganizovala skupinové spievanie ľudových piesní pod holým nebom a na jeseň som založila vlastný zbor Spievanie nás baví. Navštevujú ho skvelí ľudia rôzneho veku, speváckych skúseností a povolaní. Mám nesmiernu radosť, že názov zboru dokonale vystihuje jeho atmosféru. Veľmi rada by som s tebou v tomto článku zdieľala úvahy jeho člena Jožka Neorala.
Prečítaj si celý článok.

15.12.2015

Vianočná pieseň Anky Repkovej SVETLOVo štvrtok odpremiérujem môj nový videosingel k vianočnej piesni SVETLO. Buď pritom aj ty a príď 17.12.2015 o 18:00 na Hviezdoslavove nám. do Bratislavy. Svetlo a ďalšie nové piesne zaznejú aj naživo a predstaví sa aj môj zbor Zbor Anky Repkovej – Spievanie nás baví.

8.10.2015

Zaspievaj si so mnou ľudovku Hlboký jarčok

Spievanie nás baví s Ankou Repkovou v Medickej záhrade

Nahrala som pre teba jednu našu slovenskú ľudovku, aby sme si takto virtuálne mohli spoločne zaspievať.

Viac v mojom článku.

2.9.2015

snb-ad

S radosťou ťa pozývam do môjho zboru Spievanie nás baví, ktorý od 8.9.2015 začína s pravidelnými skúškami. Zbor je určený pre každého, kto rád spieva. Nerobím žiadny konkurz. Spievame slovenské ľudové piesne a anglický gospel. Pridaj sa k nám a zaži radostné a živelné spievanie!

27.8.2015

RealWoman inšpirujúci deň 2015, Anka Repková, Peter Planieta, Katarína Zacharová, Vladimír Synek, Adela Banášová

Srdečne ťa pozývam na skvelé podujatie RealWoman inšpirujúci deň plný zaujímavých spíkrov ako napr. Katarína Zacharová, Adela Banášová, Peter Planieta, Vladimír Synek a ďalší. Ja budem na tomto podujatí viesť hudobný workshop s názvom Melódia radosti, na ktorom zaspievam aj moju novú tvorbu. Vstupenky sú už v predaji a do 15.9. sú za zvýhodnenú cenu! Zisti viac.

13.7.2015

Anka Repkova a Janelina, Rádio StreetCulture, relácia Take Off StoryPred mojim odchodom z Londýna som poskytla rozhovor pre rádio Street Culture. V relácii Take Off Story som porozprávala o mojich dojmoch, nových kontaktoch a skúsnostiach, ktoré chcem priniesť na Slovensko. Reč bola aj o tom Prečo a ako sa naučiť správne hovoriť. Vypočuj si záznam relácie Take Off Story.

19.6.2015

V stredu odznel rozhovor na rádiu Street Culture, ktorý som nahrala pár dní pred mojim odchodom z Londýna. V repríze si ho môžeš vypočuť v sobotu 20.6. o 9:00 a v nedeľu 21.6. o 13:00. Počúvaj online reláciu Take Off Story.

18.6.2015

Už tento piatok 19.6. o 17:00 sa môžeš pridať na Spievanie nás baví v Medickej záhrade. Výnimočne je vstup voľný.

15.5.2015

Spievanie nás baví, skupinové spievanie, zborInšpirovaná Londýnom som pripravila  Spievanie nás baví. Ide o záujmový, moderný spevácky zbor – skupinové spievanie pre každého, kto rád spieva a chce zažiť atmosféru harmónii tvorených hlasmi.

Pridaj sa k nám aj ty. Témou tohto stretnutia bude gospelové spievanie, ktorým som momentálne veľmi ovplyvnená.

Zisti viac na podstránke Spievanie nás baví.

15.5.2015

Mám slabý hlas. Čo s tým?

Mám slabý hlas. Čo s tým?

Dobrá správa je, že hlas sa dá trénovať. Hlasivky sú totiž ako svaly. Ak ich pravidelne zaťažujeme, naťahujeme, ale aj uvoľňujeme a dodávame im potrebné živiny, sú zdravé a pevné. Rovnako sa treba starať aj o hlasivky.

V tomto článku som zhrnula 7 najčastejších príčin slabého hlasu. Ku každej ti dám aj jednoduché tipy, ako ich odstrániť.

Prečítaj si celý článok.

12.5.2015

Anka Repková s The B.I.G. Choir a s Milton Keynes Community Choir na Festivale Voices Now, fotografia je zo skúšky pred koncertomMoje posledné tri dni boli neuveriteľne inšpiratívne! V nedeľu som prvý krát spievala za sprievodu obrovského zboru (vlastne boli dva: The B.I.G. Choir a Milton Keynes Community Choir) a to na veľkom festivale Voices Now v Roundhouse v Londýne, kde vystupoval napr. aj Jimi Hendrix či The Doors. V pondelok som absolvovala ďalšiu vynikajúcu hodinu s Danielom Thomasom. S multiumelcom, ktorý spieval napr. aj s mojim idolom Mariah Carey. No a v utorok som mala obrovský zážitok na skúške gospelového zboru The B.I.G. Choir. Absolútne prepojenie s piesňou, s jej posolstvom. Je to nádherný pocit! Spievanie je tak očisťujúce a povznášajúce! Mám zase kopu inšpirácie, ktorú budúci týždeň odovzdám mojim študentom spevu a účastníkom workshopu Otvor svoj hlas.

Otvoriť staršie články

Zavrieť