<

2-dňový spevácky gospelový workshop s britským lektorom Danielom Thomasom a záverečným koncertom

English version

Pozývam ťa na 2 celé dni plné gospelovej hudby – spevácky gospelový workshop, ktorý povedie britský lektor gospelu Daniel Thomas! Ako absolvent(ka) workshopu si zaspievaš aj na záverečnom koncerte v Teatro Wüstenrot!

Som šťastná, že Daniel prijal moje pozvanie, a tak môžeš aj ty zažiť jeho úžasnú energiu a učiť sa gospel priamo od gospelového speváka, muzikanta, hlasového kouča a zbormajstra, ktorý s gospelovou hudbou vyrastal, cíti ju a dokáže ňou nadchnúť aj všetkých okolo! Daniel spieval s hviezdami ako Mariah Carey, Elton John, Sting a i. a viedol zbory nielen v EU, ale aj USA. Na Slovensko príde po prvýkrát a ty môžeš byť pri tom! Vyvrcholením workshopu bude záverečný koncert v Teatro Wüstenrot, na ktorom si zaspievaš aj ty!

Spevácky gospelový workshop s Danielom Thomasom je pre teba určený, ak:

Ako bude workshop prebiehať:

O lektorovi workshopu – Danielovi Thomasovi (UK)

Daniel Thomas

Daniel ´Bishop´Thomas je spevák, skladateľ, hlasový kouč, producent, klávesák, zbormajster. Má za sebou množstvo významných spoluprác. Vokály spieval mnohým známym spevákom, ako sú napr. Luther Vandross, Mariah Carey, Elton John, James Brown, Cher, Sting, Lionel Richie, Anastacia a i. Ako zbormajster pôsobil v známom londýnskom zbore The London Community Gospel Choir (spolupracoval s Madonnou, Kylie Minoque, Stingom, Paul McCartneym, Brianom Mayom, Tinou Turner, Samom Smithom, Georgeom Michaelom a s i.). Spevácke zbory dirigoval nielen v UK, ale aj vo Francúzku, Švédsku či USA. Daniel je tiež vyhľadávaným hlasovým koučom, vedie workshopy gospelového spievania a majstrovské spevácke kurzy. Je charakteristický svojou energickou osobnosťou a absolútnym nadšením pre hudbu.

Danielov rôznorodý a mnoho dimenzionálny talent bol zrejmý od útleho detstva. Spievať a hrať na piano začal vo svojich 5. rokoch. Ako mladý tínedžer, bol veľmi vyhľadávaným hráčom na klávesové nástroje (známy svojim osobitným štýlom hry na hammond organe) a stal sa vychádzajúcou hviezdou medzi zbormajstermi a hráčmi. Dirigoval množstvo zborov – lokálnych aj okresných v rámci Londýna a v okolitých oblastiach. V roku 1988 vyzval svojich spolu spievajúcich kamarátov a založil svoj prvý komunitný zbor – The Daniel Thomas Fellowship Choir. Vytvoril teleso s unikátnym štýlom a energiou, ktoré viedol tri roky.

Svoje talenty mohol naplno rozvinúť, keď sa dostal pod krídla The London Community Gospel Choir a jeho zakladateľa Reverenda Bazila Meade, kde veľmi rýchlo zaujal miesto dirigenta zboru. Pôsobil tu 5 rokov a následne ako spoločník zbormajstra často viedol zbor aj na mnohých podujatiach, koncertoch, v štúdiu či firemných akciách.

Daniel ThomasToto pôsobenie mu poskytlo prominentné miesto v Music house (Hudobný dom) a na Gospelovej scéne v UK. Svojimi úžasnými vokálmi a veľkou nápadnou osobnosťou si získal obecenstvo po celom svete aj ako samostatný umelec. Keď koncertoval na podujatí Party In The Park pod názvom Blockster (singel číslo 3 v UK hitparádach), vystupoval pred stotisícovým davom. Jeho meno sa zobrazuje na rovnakých zoznamoch ako Westlife, Phats and Small, Brandon Block a Armond Van Helden. Absolvoval rozsiahle turné naprieč Európou, Japonskom, Južnou Afrikou, Indiou a USA. Po jeho vokálnych a zborových aranžérskych schopnostiach je dopyt už niekoľko rokov. Často vedie workshopy pre gospelové zbory v UK, Európe a USA. Nie je vôbec zvláštne, že o jeho schopnosti prejavili záujem aj na podujatiach ako Christian Dior fashion shows v Paríži (s Jeremy Healy) a dokonca na Victoria Secrets fashion Show – kde dirigoval cenou Grammy ocenených ‘Hezekiah Walker and the Love Fellowship Choir (2002).

Ako uznávaný hráč na klávesových nástrojoch (piano a hammond organ), skladateľ a hlasový kouč, často trénuje iných umelcov veľkých mien, ako aj nadchádzajúce talenty. Pravidelne vedie workshopy a majstrovské kurzy, zameriavajúce sa na zborovú prácu, spevácku techniku a sólové vystúpenie.

Daniel ThomasV roku 2010 bol prvým britským zbormajstrom, ktorý bol pozvaný ako hosťujúci dirigent na Stockholm International Gospel Choir festival, aby učil svoj originálny materiál a dirigoval 900 členný zbor. V roku 2011 bol speváckym koučom sólistov kapely Blue a ako ich vokalista s nimi reprezentoval UK na Eurovision Song Contest v Nemecku.

Po rokoch zhromaždil svoj jedinečný štýl do série speváckych rozospievaní a cvičení a rozhodol sa, že nahrá dlho očakávaný album s tradičnými gospelovými piesňami a piesne poskytne aj ďalším zborom.
Daniel Thomas “Okázalý, inšpirujúci, motivujúci, maestro…” to sú len niektoré tituly, ktoré mu mnohí doposiaľ dali.

Jeho častými výrokmi sú: “…táto nota nie je náhodná, je špecifická!” a “…záchrana sveta – hlas po hlase!”

Termín a miesto konania:

Vstupenka

Daniel ThomasPríď na workshop s fantastickým Danielom Thomasom a spoznaj pravý gospel!

Cena: Vypredané!Prihlás sa nižšie k odberu noviniek a ja ťa budem informovať, keď budem podobný workshop organizovať nabudúce!


Daj vedieť o workshope aj svojim kamarátom

Workshop a koncert finančne podporili
SOZABratislava - Staré mesto

Bezpečné platby zabezpečuje
24pay

Registruj sa na svoju 1. bezplatnú skúšku zboru!

Zdokonalíš sa v speve, rozvinieš svoj sluch, zlepšíš si intonáciu a zažiješ veľa radosti. Zbor Anky Repkovej Spievanie nás baví Uložiť

Zavrieť